Firmowe wyjścia integracyjne – co wybrać?

Rozpoczęcie własnego biznesu to wspaniała przygoda i mnogość perspektyw – dlatego też trudno dziwić się, że osoby rzetelne, zdecydowane i pomysłowe, zrobią wszystko co w ich mocy, by zbudować zespół, który wpłynie dodatnio na sytuację finansową przedsiębiorstwa. Zgromadzenie takich ludzi to jedno, jednak ich stopień zmotywowania, zacieśnianie więzi oraz stworzenie zapewnienie pracownikom troski o ich codzienne potrzeby, to odrębna kwestia.

Spotkania integracyjne po godzinach pracy oraz wszelkiego rodzaju imprezy, wykazują świetny wpływ m. in. na przyszłą atmosferę pracy, motywację i efektywność – znacznie je podnosząc. Obecnie najpopularniejszą formą integracji jest rozmowa przy piwie, kręgle, rolki lub… gry laserowe! Mając za przykład takie miasto jak bilard Łódź, strzelnica czy paintball również są interesującym rozwiązaniem. W jaki sposób dokonać właściwego wyboru?

Przede wszystkim powinniśmy przyjrzeć się charakterowi współpracowników, gdyż nieprzekonany i słabo zharmonizowany zespół z pewnością nie odniesie sukcesu – z drugiej strony odrobina adrenaliny będzie potęgować radość. Po zmożonej aktywności można zaaranżować ognisko, przy którym dalsza część wieczoru popłynie z dźwiękiem popularnych przyśpiewek, przy pogawędkach i żartach. Z pewnością spędzimy czas w miły sposób.

Mimo wszystko pamiętajmy, że paintball to nie rozrywka dla wszystkich i cios kulką z farbą może okazać się niezwykle bolesny, więc większość osób może być nie bardzo zafascynowana taką rozrywką. Inną niedoskonałością jest cena, gdyż za każdą osobę trzeba zapłacić szacunkowo 50-100 złotych. Pieniądze jednak nie powinny decydować o naszym wyborze, skoro instytucja bierze udział w takich wydarzeniach raz w roku!